PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556990}

Anonimus

Anonymous
7,2 27 691
ocen
7,2 10 1 27691
5,8 5
ocen krytyków
Anonimus
powrót do forum filmu Anonimus

Miła niespodzianka.Nie spodziewałem się po tym reżyserze(takie gnioty jak "Dzień niepodległości" czy "2012"}tak dobrego filmu.Obraz ten całkiem przyjemnie się ogląda,a taki laik jak ja w temacie Szekspira,na pewno nie raz podczas tego seansu zada sobie pytanie - jak to było naprawdę?Dobrze ukazane również te wszystkie polityczne gierki i podchody.Na plus również dobre zdjęcia oraz aktorstwo.Niezły kawałek rozrywki na wieczór.Polecam.

ocenił(a) film na 9
kleju30

Ja również nie spodziewałem się po Emmerich'u tak dobrego filmu, a tu taka miła niespodzianka. Film bardzo mnie wciągnął i zamierzam trochę poszperać, aby się dowiedzieć czy ta historia mogła rzeczywiście tak wyglądać.
Wahałem się z oceną między 8 a 9, ale film naprawdę bardzo mi się podobał, więc zdecydowałem się troszkę naciągnąć ocenę.
Jeszcze jeden smaczek. Rhys Ifans do tej pory kojarzył mi się tylko ze Spike'm z Notting Hill. Okazuje się jednak, że ma facet talent - oprócz beztroskich wygłupów potrafi zagrać rolę pełną dramatyzmu. Podziwiam!

ocenił(a) film na 9
zimeke

Rola Spika w Notting Hill jest genialna, chyba nie tak łątwo stworzyć taką postać . Komedii tego kalibru jest przecież niewiele.Czasem chyba nie doceniamy komedii, co widać po Oskarach.

ocenił(a) film na 9
kagie

Zgadzam się w 100%!!!!!

kleju30

Ja też dam 9 :) Bo to bardzo ciekawa historia, która trzyma w napięciu lepiej niż niejeden thriller, a do tego jest pięknie oprawiona i świetnie zagrana ♥

Cameron_2

Popieram,wspaniały film.

ocenił(a) film na 7
kleju30

Także polecam - rzeczywiście kawałek dobrego kina - 7/10 !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones