PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10034787}

Dama

Damsel
5,5 14 198
ocen
5,5 10 1 14198
4,3 6
ocen krytyków
Dama
powrót do forum filmu Dama

Tak, jak wyżej. Pod tytułem na filmwebie jest krótka notka z fabułą, która zdradza na czym polega główny zwrot akcji w filmie. Tak samo w sekcji "opis". Wydaje mi się, że ten zwrot akcji to główny atut scenariusza (a może i jedyny) i on tu właściwie robi robotę. Nie jest to mój zarzut wobec filmwebu, raczej spostrzeżenia, bo wrzucenie bohaterki do otchłani przez męża zostało też zaspoilerowane w trailerze. Miałem jednak to szczęście podejść do seansu w pełnej niewiedzy, nic wcześniej nie czytając i nie została mi odebrana sposobność na ten jeden kluczowy moment, gdy mogłem sobie powiedzieć pod nosem "o kurde, co tu się ?;!;:;!!" dlatego tak wysoka ocena z mojej strony (osoba, która oglądala ze mną film 10 minut wcześniej zapowiedziała, że zaraz się coś wydarzy i ona już wie co... ) Cała reszta to monotonia z powierzchownością w pierwszej fazie, a w późniejszym etapie miks Xeny Wojowniczki z Tomb Raiderem :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones