PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=678608}
5,6 33
oceny
5,6 10 1 33
Life, Liberty and Pursuit on the Planet of the Apes
powrót do forum filmu Life, Liberty and Pursuit on the Planet of the Apes

Film jest telewizyjną kompilacją dwóch odcinków serialu "Planeta małp" ("The planet of the apes") z 1974:
odc.7 ("The Surgeon) oraz odc. 10 ("The Interrogation")

istnieje jeszcze jeden kompilowany film /nie ma go na filmwebie/:
Upadek obyczajów na Planecie Małp (Treachery and Greed on the Planet of the Apes)
kompilacja dwóch odcinków serialu "Planeta małp" ("The planet of the apes") z 1974:
odc.9 ("The Horse Race") oraz odc. 11 ("The Tyrant)
==============================================================
RAZEM POWSTAŁO PIĘĆ KOMPILACJI FILMOWYCH:
1.Powrót na Planetę Małp (Back to the Planet of the Apes)
2.Wymarłe miasto Planety Małp (Forgotten City of the Planet of the Apes)
3.Upadek obyczajów na Planecie Małp (Treachery and Greed on the Planet of the Apes)
4.Życie, wolność i pościg na Planecie Małp (Life, Liberty and Pursuit on the Planet of the Apes) - nieemitowany nigdy w Polsce
5.Pożegnanie z Planetą Małp (Farewell to the Planet of the Apes)

michael_69

Czy masz może jakąś informację gdzie można obejrzeć Upadek obyczajów na Planecie Małp ? Szukam od lat i nie mogę znaleźć. Pozdrawiam

szalonyziomztybetu

Posiadam na vhs 1.Powrót na Planetę Małp 2.Wymarłe miasto Planety Małp 3.Upadek obyczajów na Planecie Małp 5.Pożegnanie z Planetą Małp

michael_69

A wiesz dlaczego "Życie, wolność i pościg na Planecie Małp" nigdy nie było emitowane w Polsce? (I skąd taka informacja?)

Davus

Ja oglądałem te kompilacje w latach '80-tych z rynku bazaroweg vhs z lektorem jak na tamte czasy bardzo dobrym lecz nieprofesjonalnym, co zresztą było normą i z tego co pamiętam na niemieckim dubbingu, ale to były lata osiemdziesiąte druga połowa. I tej komplilacji nie było. Lata później grubo po 2000r. (ok. 2010) emisje w/w kompilacje puścił Polsat i jego kanał sci-fi. Czemu nie puścił tej jednej kompilacji, musisz ich zapytać.

michael_69

To co napisałem powyżej jest faktem. Natomiast podejrzewam ale to jest już mój wywód że ta zaginiona kompilacja nie istnieje chodzi o to że te kompilacje zostały zrobione tylko do emisjì TV ( co innego np. z serialem Tour od duty gdzie kompilacje były wydawane na vhs w różnych krajach i te kasety istnieją np. W Polsce 8 kaset w Tajlandi ponad 17 itd.) I po prostu była emisja w tv amerykańskim w roku 1980 i nikt jej nie zarejestrował A może i zajerestrował ale nie udostępnił, po prostu jest zaginiona. Zdarza się... np. W archiwum naszej tvp też jest wiele pozycji zaginionych, ale oni mają jedno tłumaczenie: "w latach osiemdziesiątych był pożar i to o co pytacie zostało stracone, takie tłumaczenie jest np. W stosunku do zaginionych kilku odcinków Stawki większej niż życie teatru TV.

michael_69

*Tour of Duty

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones