PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=156626}

Oblężeni

Straight Into Darkness
4,9 442
oceny
4,9 10 1 442
Oblężeni
powrót do forum filmu Oblężeni

nie oglądałem tego filmu, ale mam pytanie na temat fabuły. Wydaje mi się kiepska, bo jak to możliwe aby 2 dezerterów głęboko na tyłach własnej armii starło się z doborowym oddziałem niemieckim.Mamy do czynienia z jakimś rajdem? Ba i żeby mieli jeszcze zapał walczyć i organizować obronę z kalekimi i traktującymi po amatorsku sprawę dziećmi. Na ich miejscu dałbym sobie już spokój. Mimo to jestem ciekaw i zamierzam go obejrzeć. Być może dobrze im to wyszło. Powiedzcie?

ocenił(a) film na 4
ridden

Proste. Poczytaj sobie o ofensywie niemieckiej w Ardenach zima 44/45. Tuz przed tamze ofensywa zanim Ci dezerterowie uciekaja. Gdy uciekaja niemcy przelamuja front i zajmuja tyly amerykanskie.
Oczywiscie ta obrona z kalekami to wymysl tworcow :)

MakoR

Aha...bo to są Ardeny. chociaż pogoda w filmie bardziej przypomina letnio-jesienną niż zimową, i to mnie wlasnie zmylilo;)

ocenił(a) film na 4
ridden

ja widziałem śnieg w tym filmie,ale to tylko taki szczegół to pewnie roztopy

Lukasgol

film i pomysł twórców jakoś do mnie nie przemówił. ale ze względu na to że kocham filmy wojenne i niewiele tych filmów powstaje powstrzymuje mnie od udzielenia najniższej oceny, w związku z czym niech będzie 4/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones