PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10002817}
8,0 123 492
oceny
8,0 10 1 123492
7,5 57
ocen krytyków
Oppenheimer
powrót do forum filmu Oppenheimer

Upadek Kina!

ocenił(a) film na 3

Odkad firmy Marvel i DC comics doslownie przejely branze filmowa przestalem regularnie
chodzic do kina no bo ile mozna ogladac spidermany i latajace osmiornice - brakuje dobrego kina
"w starym - widowiskom stylu- Wychodzi OPENHAIMER - Doskonala kampania w mediach.
Mysle sobie ze warto zobaczyc - kolejny "piekny umysl" lub cos w tym stylu;) W koncu nadszedl
dzien premiery - siedze w kinie - pelna sala... No ale niestety film tak ekstremalnie nudny ze
wyszedlem przed czasem . Masakra> Nawet sam moment wybuchu bomy to nic specjalnego.
Naprawde - nie sluchajcie tych wielkich krytykow filmowych ;) Film jest mega slaby!!! -
Wyjdziecie przed czasem - To cos trwa trzy godziny !! Zostaliscie ostrzezeni. Jeszcze jak dostanie
jakies nagrody ...w jakim my swiecie zyjemy ? :)) To by sie nadawalo na jakis mini-serial do podrzednej TV
a nie do kina. chyba staraja sie ludzi przyzwyczaic do faktu ze bomba atomowa bedzie ponownie uzyta - nie
wiem jaki mogl byc inny sens tworzenia tego produkcyjniaka?

bartejanow

Upadkiem kina jest to różowe coś co wyszło teraz.

ocenił(a) film na 3
bartejanow

a to nie jest film o skomplikowanej osobowości Oppenheimera ?

ocenił(a) film na 10
bartejanow

Polecam się dokształcić w umiejętność czytania ze zrozumieniem, bo film jest biografią.

ocenił(a) film na 3
Skii3eX

Odezwal sie wykszatlcony;) Tak - film jest biografia ale nalezy dodac bardzo nudna biografia!! Jak na Nolana to az wola o pomste do nieba... Piekny Umysl tez byl biografia wielkiego naukowca i ogladalo sie to z zapartym tchem , biografia Stephena Hawkinga tez dobra no i nie naukowcow ostatni biograficzny jaki mi przychodzi do glowy to Bohemian Rapsody - Rewelacyjny albo The Founder o powstaniu sieci McDonalds albo filmy o Jobsie !! Openhaimer jest poprostu nudny. Popsuto tym filmem bardzo ciekawy i wazny temat. No i ten czas trwania - ciezko wysiedziec przy takiej nudzie . W wielu komentarzach widzow poprostu widac ze film ma poplatana fabule , przewijaja sie tuziny jakichs nic nie znaczacych dla widza nazwisk. Naprawde slabizna. Moze za jakis czas powstanie ulepszona wersja. Przyz czym jesli ktos lubi katowac sie takimi tetralnymi filmami i grą z papierosem glownego bohatera to spoko - wielu jest takich masochistow. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
bartejanow

Dyskusja z Tobą akurat nie ma żadnego sensu, bo tak jak rozumiem, że nie każdemu musi się podobać scenariusz, tak ocenienie filmu z tak rewelacyjną grą aktorską i wybitną muzyką na 3 gwiazdki to trzeba być ewidentnie ignorantem. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 3
Skii3eX

Wlasnie dales swiadectwo jakim ty jestes niewyksztalconym i nieobyty ignorantem. Przedstawiles poprostu zero argumentow wiec dyskusja z Toba rzeczywiscie nie ma sensu. W ktorym miejscu byla rewelacyjna gra aktorska ? Jak palil fajke ? ha ha ha albo Muzyka ?? Naprawde?! Porownaj to np. do muzyki w DUNE ignorancie. Nie, tym razem juz nie pozdrawiam bo widze ze slaby jestes gosciu. Nie odpisuj juz. Nara. Slodkiego milego zycia.

bartejanow

no tak wszyscy musza zgadzac sie z toba, to oczywiste :P

bartejanow

Jak czytam takich kmiotków jak ten Skii3eX i Agniete to mi się robi niedobrze. Filmu nie widziałem. Doceniam Twoją opinię i czytam dalej ale oni nie mogą odpuścić. Bo im się podobał ten film to muszą Cię dojechać.

ocenił(a) film na 7
Wiechciu

Zobacz na jego profil,typowy niedzielny ogladacz a nawet nie.

ocenił(a) film na 5
aronn

Może i jest niedzielnym oglądaczem i trochę za bardzo się unosi, ale ma rację. Nolan się nie nadaje do kina biograficznego, co udowodnił tym filmem.

bartejanow

Zgadzam się. Niestety trochę się tego spodziewałem. Uwielbiam Nolana ale to nie jego świat. Filmy z akcją i ciekawą fabułą, zwrotami fabularnymi to jest jego konik. Tu biografia w zasadzie sądząc po korytarzach paplanina. Mnie by to zmęczyło po 30 minutach.

bartejanow

Taką opinię może wygłosić typowy ignorant o słabym wykształceniu technicznym. Jeżeli nie kuma się niuansów i smaczków tamtej epoki, technicznej wiedzy, wielkiej niewiadomej w zakresie poprawności obliczeń, sporów etc...Wiem, że tabloidy i pismo obrazkowe oduczyły ludzi myśleć i trudno się skupić na treści dłuższej niż 3 min. Tym pozostaje oglądać dalej filmy MARVELA i DC tam to się dzieje !!!

ocenił(a) film na 3
ff_move

Sluchaj no wyksztalcony technicznie niuansiarzu znajacy smaczki danej epoki. Zapraszanie na ten teatralny GNIOT w mediach ludzi do IMAX to jest wyjebka i mozesz mowic co chcesz . Filmow marvela i dc nienawidze - przeciez napisalem na poczatku A Ty w Dupie Byłeś i Gówno Widziales Poprawny obliczeniowo Niuansiarzu .. WYYYYPAD!!! :))

bartejanow

No właśnie , poziom wypowiedzi potwierdza moje spostrzeżenia co do twojej osoby. Myślę, że PUSTAKI nigdy tego filmu nie zrozumieją więc szkoda dyskusji. .. Pozdrawiam, ..aha weź tabletki na ciśnienie bo coś ci stanie..

bartejanow

No ale jak ktoś uwielbia LALECZKĘ 2019, PANDORUM 2009, AQUAMEN 2019 to rozumiem gusta. Wróć do komiksów PUSTAKU.

bartejanow

Mi się podobał na tyle, że planuję raz jeszcze iść do kina bo trzymał w napięciu od początku do końca. A mi akurat nie przeszkadza jak film jest długi a wręcz przeciwnie. Pozdrawiam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones