PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10253}

Pościg

The Chase
6,5 2 627
ocen
6,5 10 1 2627
Pościg
powrót do forum filmu Pościg

LUZACKI!!!!!

ocenił(a) film na 9

film jest fenomenalny nie tylko ze wzgledu ze gra ch.sheen ale rowniez POLOWA"RED HOT CHILLI PEPPERS"
CZYLI ANTOS KEDYS I FLEA ale rowniez HENIO ROLLINS Z "ROLLINS BAND"" a w tle rozbrzmiewa jego muzyka .ktora jest ostra szybka glosna
jak sam film!!!!!!i to dla mnie jest fenomenalne!!!! jako taka akcja filmu jest banalna, koles na zwolnieniu jest":posadzony"(sic) o kradziez samochodu ktorym notabene jedzie.... no i porywa bogata dziewczyne ......
w tym czasie ROLLINS-POLICJANT patroluje ulice z reporterami tv....a 1/2 RHCP..PRUBUJE sheena zlapac na wlasna reke jako "wzorowi obywatele" wiec mozna sobie wyobrazic to..poza tym wykrzykuja do kamer tv ze"...my sa prawdziwi amerykanie...." ihihihihi
po drodze sa oczywiscie rozne perypetie itd...na koncu koles ktory porwal ta lale ,,sam zostaje przez nia porwany z pistoletem przy skroni>>......ihhihihi
film jest naprawde super.......no ale coz ze z tego co wiem u nas w wypozyczalniach film ten jest praktycznie nie do zdobycia...a naprawde szkoda:((((
polecam go goraco

użytkownik usunięty
seba34

własnie gdzie go zdobyć...
nie za bardzo mi sie uśmiecha ganianie po wypożyczalniach... wiec może Sebuś masz ten film gdzieś u siebie... chetnie bym pożyczyla (no i na pewno oddam!)...
masz jakies namiary na ten film?

:)))
własnie Oli jakbys go zdobyła i podzieliła sie nim ze mną to był bym wdzięczny:)))
Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones