PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=160805}

Pożegnanie z planetą małp

Farewell to the Planet of the Apes
6,0 1 246
ocen
6,0 10 1 1246
Pożegnanie z planetą małp
powrót do forum filmu Pożegnanie z planetą małp

1\10

ocenił(a) film na 1

beznadzieja nuda.....

Vitek85xxx

Więcej niż jeden. :-)

ocenił(a) film na 5
Vitek85xxx

Nie jest aż tak zły. W przeciwieństwie do serialu dowiadujemy się w końcu jak kończą się losy bohaterów . (tzn że uciekli)

SzOpMaN

Obejrzałem serial i włączyłem przed chwilą "Pożegnanie z Planetą Małp" z ciekawości, żeby zobaczyć zakończenie. Nie różni się niczym od serialowego - uciekają na tratwie tu i tam. Myślałem, że uciekną w ogóle z planety i wrócą do swoich czasów czy coś w tym stylu. Czym u ciebie różniły się te zakończenia, bo możliwe że krążą różne wersje serialu albo filmów. Np. pod filmem "Powrót na Planetę Małp" ktoś napisał, że jest to "film złożony z dwóch odcinków serialu + dokręcony prolog i epilog ze starym Galenem ;)", z tym że jak włączyłem ten film (na dailymotion są oba), to nie ma żadnego dokręconego prologu i epilogu i niczym nie różni się od serialowych odcinków.

ocenił(a) film na 5
Amagi

są wersje filmów z TV z prologami i epilogami ze starym Galenem. W "Pożegnaniu..." w epilogu stary Galen mówi, że bohaterowie w końcu wrócili do swoich czasów ;)

SzOpMaN

Serial i Pozegnanie kończą sie tak samo, gdzie Ty widziałeś ten epilog ?

ocenił(a) film na 5
tomasz_user

w niektórych wersjach tych filmów, każdy ma prolog i epilog ze starym Galenem ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones