PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=314676}

Strumień

Slipstream
4,8 560
ocen
4,8 10 1 560
Strumień
powrót do forum filmu Strumień

Po obejrzeniu trailera film wydawał się interesujący, ciekawy, trzymający w napięciu i w ogóle ful wypas. To co zobaczyłem było dużo odbiegające od moich oczekiwań, ten film na pewno nie jest interesujący, ciekawy, trzymający w napięciu.
Po około 30 minutach dowiadujemy się że film jest o kręceniu filmu, tak mi się początkowo wydawało. Poza histerycznymi śmiechami aktorów i obrazem zmieniającym się co kilka sekund (oczy po tym na prawdę BOLĄ) nie ma tam nic interesującego.
Po 1 godzinie i 20 minutach nareszcie film przypomina coś co jest zapisane w jego opisie, obraz dalej zmienia się co kilka sekund a oczy nadal cierpią.
Aha, film trwa 1 godzinę i 30 minut, jest to czas totalnie stracony, lepiej już chyba upiec jakieś ciasto albo posprzątać mieszkanie :D

ocenił(a) film na 8
Georf

Polecam Transformers albo inne debilizmy, powinno Cię to usatysfakcjonować. A już na pewno będzie dla Ciebie ciekawy i interesujący.

ocenił(a) film na 3
drhanniballecter

Szerze? To ja wolę oglądać Transformersy i inne debilizmy, niż drugi raz Slipstrem. ;/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones