PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=187704}
5,8 248
ocen
5,8 10 1 248
The League of Gentlemen's Apocalypse
powrót do forum filmu The League of Gentlemen's Apocalypse

Aby w pełni docenić ten film trzeba obejrzeć wszystkie odcinki serialu, bo dopiero wtedy można wczuć się w ten klimat i zrozumieć aluzje i odniesienia, które pojawiają się w filmie.
Gdyby nie fakt, że doskonale znam serial Liga Dżentelmenów, prawdopodobnie szybko wyłączyłbym ten film. Doskonale rozumiem te wszystkie krytyczne komentarze. Sam pewnie ostro zjechałbym ten obraz.
Jeżeli jednak ogląda się ten film jako kontynuację serialu, można naprawdę się wciągnąć. Jako, że jestem fanem takiego stylu i humoru naprawdę z przyjemnością to obejrzałem, ale muszę przyznać, że tak kiczowatych efektów specjalnych dawno już nie widziałem. Jak dla mnie film trzyma poziom serialu i fanom powinien się spodobać. Pozostałym radzę omijać go szerokim łukiem.

ocenił(a) film na 4
wiadp1

Na pewno tylko dla fanów serialu. Gdyby nie to że jestem świeżo po obejrzeniu serialu pewnie wyłączyłabym zanim by się na dobre rozpoczął, a tak obejrzałam. Choć moim zdaniem w porównaniu z serialem wypada kiepsko.
Jedyną zaletą filmu jest chyba powrót Hilary'ego. No i końcówka, gdy postaci spotykają "stwórców" :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones