Cary-Hiroyuki Tagawa

7,5
6 554 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cary-Hiroyuki Tagawa

Kiedy pierwszy raz oglądnąłem Mortal kombat i zobaczyłem go w roli Shang-Tsung'a od razu pomyślałem, że jeśli kiedyś zrobią ekranizację Tekkena, to właśnie on musi zagrać Heihachiego! Wybór idealny! Mam tylko nadzieję że charakteryzacja się spisze ;) On ma w sobie coś takiego, że na czarny charakter nadaje się jak mało kto!

Martelik

jest jednym z najlepszych dżapońskich aktorów a każda jego rola to dżapońska perfekcja

Martelik

On idealnie pasuje do ekranizacji bijatyk. Nie wiem co on w sobie ma, ale idealnie pasuje do ról antagonistów

Martelik

Dla mnie zawsze bedzie sie kojarzył z Shag-Tsungiem

Martelik

Poza tym że to jego najgorsza rola to film TEKKEN dla prawdziwego fana całej serii jest chyba największym g... jakie ktoś kiedykolwiek mógł stworzyć.
Mortal Kombat i Tagawa jako hang-Tsung to świetne kino, ale dwójeczka MK mogłaby konkurować własnie z Tekkenem jako najgorsza adaptacja gier wszechczasów...

TYGRYSEX_filmweb

A mi się Tekken podobał. Fajnie to ogarneli i stage, który się losował zaraz po losowaniu wojowników i potem jak się tła zmieniały i sama dekoracja. Postacie fajne, tylko szkoda, że Eddy na marginesie. Braaajaaan kooozakK!!!:D Relacje walniętej rodziny ogarneli kapitalnie. Minusy? Podzielenie tego świata na organizacje i zamiast Mishima Zaibatsu to Tekken. W sumie sam zawsze zastanawiałem się co oznacza słowo Tekken. Te slumsy i Jin niby biedak z szałasu i wojownik ludu to tu zawiało faktycznie kapustą, ale po za tym zostałem pozytywnie zaskoczony. Podobały mi się realizacje walk, chociaż niektóre za krótkie. Ciesze się, że zrezygnowano z takich głupot Tekkenowych jak walcząca Panda, emeryt czy historiia małego walczącego dinozaura Gon'a który był w Tekken 3;) Trochę szkoda, że pominięto całkowicie wątek z genem diabła w rodzinie Mishimów, za to scena po napisach i co jakiś czas puszczanie oka do widza jest na ogromny plus. Widać, że budżet nie byl może i wysoki, ale film zrobili ludzie z zapałem i którzy w Tekkena grali. Ja się miło rozczarowałem, ale może dlatego, że naczytałem się tyle negatywnych opinii tutaj, a prawda okazała się inna. Chcecie obejrzeć prawdziwą kupę? To polecam nowego Street Fightera Bartkowiaka, albo Dear or Alive.:) Mi się podobał.Szału nie ma, ale jest na prawdę przyzwoicie i nie aż tak infantylnie i przerysowanie jak w grze.

Redgard

No to sam sobie odpowiedziałeś dlaczego Tekken jest cieniutkim filmem... Nieścisłości w filmie związane z fabułą gry są rozjechane jak kot na ulicy. To tak jakby ktoś pyknął parę razy w grę n automacie i uznał, że wykreuje z tego fabułę...
Najważniejsze i kujące w oko są zależności rodzinne/przyjacielskie które w filmie można o kant d... roztrzaskać, W grze się znają, są rodziną, nie lubią się, już się widzieli itp. ale twórcy filmu maja to gdzieś.... Można by wymieniać wiele... Matka nie zna syna i na odwrót, ktoś Mischima Zaibatsu nazwał Tekkenem (sic!) - to się fanowi tej gry w głowie nie mieści...
Poza tym - o MATKO! DESIGN POSTACI! Tagawa z twarzy pasuje idealnie, ale z postury już nie - to nie czasy Shang-Tsunga i Heihachi wygląda jak emerytowany sprzedawca gazet, to samo JIN - leszczyk, zero charyzmy i muskulatura jak u przeciętnego gimnazjalisty...
Dodaj do tego spasionego i ociężałego Yashimitsu albo - o zgrozo - Steeva Foxa bez włosów? No ja pier... ! A Kazuya który w grze zawsze miał nienagannie przycięty zarost - w filmie nosi brodę i wąsy...To mokujina zrobiliby z siana bo tego mogliby też nie zauważyć jak to było w grze! Mógłbym jeszcze długo...
Dziwi to zwłaszcza że z kilkoma postaciami wyszło im bardzo dobrze - zatem jednych widzieli w grze a innych chyba wzięli z gowy ( albo d...)

Ogólnie film ma zbyt luźne powiązanie z grą i nie wiem jak NAMCO mogło się podpisać pod taką szmirą psującą wizerunek całej serii genialnej gry... Dla wszystkich którzy uważają podobnie (choć dla fanów to żadna nowina) polecam japońskie anime które zachowują świetny design postaci i fabułę gry!

TYGRYSEX_filmweb

Najgorszy film na podstawie gry to "Uliczny wojownik" z Van Dammem.

anonim7

Ciężko się nie zgodzić ;) Razem z Tekkenem i Mortal KOmbat 2 zamyka listę...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones