Chris VanceI

Christopher Vance

6,9
833 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chris Vance

Że aż dziw bierze, że tak mało filmów ma na koncie. Więcej seriali, ale też większość pierwszy raz na oczy widzę. Tylko Prison i Mental widziałam. Powinien zagrać coś jeszcze. Mam niedosyt :/

ewej

Jak podoba Ci się ten aktor to polecam obejrzeć Transporter-the series, całkiem przyjemny serialik

ewej

Ja pierwszy raz zobaczyłam Vance'a w "Mental".
Też się dziwię, że wcześnie tak mało było go widać na ekranie.

Vanessa100

Dodam jeszcze, że występował również w którymś sezonie Dextera. Też dobrze sobie tam poradził, chociaż zagrał czarny charakter. Uważam, że to dość niedoceniony aktor. Z takim wyglądem to naprawdę powinien zrobić większą karierę, żeby on chociaż drewniak był to bym zrozumiała, ale w tych produkcjach co widziałam, wypada bardzo dobrze jako aktor. No jego filmografia na filmwebie nie powala na kolana :/ i zastanawiam się dlaczego. Why?

ewej

- "All Saints" ("Cena życia") - występował tam jako dr Sean Everleigh
- "Mental" - tu też był lekarzem. On pasuje do roli doktora. Trzeba przyznać, że seksowny z niego lekarz :D

Ja też uważam, że to niedoceniony aktor. To dziwne, że tak mało o nim słychać.
Czasem tak niestety jest, że dobrzy aktorzy nie robią kariery, a miernotom się udaje.

Wracając do jego uroku osobistego. Pierwszy raz zobaczyłam Chrisa w "Mental". Od razu mi się spodobał.
A w miarę oglądania spodobał mi się jeszcze bardziej ;)
Byłam nim ogromnie oczarowana. Hahaha, w którymś odcinku momentami przestało do mnie docierać co mówią, bo się zapatrzyłam na Chrisa Vance'a :D:D
Bardzo mi się podobał jego głos, brytyjski akcent, niebieskie oczy i ten ironiczny, cudowny uśmiech. I gra aktorska też :D
Teraz już mi minęło to zauroczenie.
Jednak wciąż uważam, że to niezły aktor i atrakcyjny facet

Vanessa100

Też miałam podobnie z tym "zauroczeniem" ;-) i dlatego mam sentyment dla tego aktora. Ja widziałam go po raz pierwszy w Prisonie i bardzo fajną rolę miał, trochę ożywił fabułę. Mental też był fajny, najlepsze było jak zaczęli emitować Mentalistę, to myślałam że to ten sam serial i byłam taka zawiedziona że zmienili głównego aktora :-D, aż patrzę na filmwebie, że to zupełnie inny serial hihihi, miałam problem ;-). A oglądałaś tego Transportera? Czytałam, że to niemieckiej produkcji, oni po niemiecku gadają, czy normalnie czyli po angielsku?

ewej

Tego Transportera niestety nie oglądałam.
Widziałam jedynie kilka krótkich fragmentów na youtubie. Mówią po angielsku.
Wiem, że w trakcie kręcenia tego serialu Vance nabawił się poważnego urazu i zrobili dłuższą przerwę w nagrywaniu.
Na szczęście Chris doszedł do siebie i nagrali to do końca :D

Vanessa100

To ulga, nie przepadam za tym językiem ;-) Ciekawe, jak Chris wypadnie w tym serialu. Film na tej samej podstawie był całkiem fajny, więc mam nadzieję, że ten serial też będzie spoko.

ewej

mental to slaba podróbka doktora house'a.

Vanessa100

z wygladu aktor fajny potencjal ma, ale serial mental słaby

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones