Kam Heskin

Kam Erika Heskin

6,2
312 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kam Heskin

która aktorka waszym zdaniem lepiej sprawdziła się w roli Paige Morgan?
Moim zdniem zdecydowanie lepiej zagrała Julia... Uważam, że królewskie wesele nie było zbytnio udanym filmem... Niby Kam jest ładna, ale w jej grze ktorkiej czgoś mi brakuje... xDD Wypowiadajcie swoje opinie ;)

lenka9411

Julia była lepsza i to zdecydowanie ;). Kam wydawała się (według mnie) dużo starsza od jej partnera, zresztą, całkiem nie pasowała do tej roli.
To jest moje zdanie :)
Pozdrawiam :D

lenka9411

Taaak Julia była lepsza . Zgadzam się z wami. Może Julia nie jest tak ładna jak Kam ale w filmie to ona wypadła lepiej, ponieważ była taka naturalna , a Kam wyglądała na trochę starszą od Ediego i nie była tak śmieszna jak Stiles . Ogólnie lubię te filmy ale moim zdaniem seria : Książę i ja wypadła by dużooo lepiej gdyby w obsadzie nie zachodziły tak duże zmiany .

Pozdrawiam...xd

lenka9411

Grając 21 letnią Paige miała już 33 lata (wyglądała znacznie młodziej).

lenka9411

wolałam Kam Heskin, zdecydowanie bardziej mi się podobała w tej roli .

lenka9411

oczywiście, że Kam tej stiles to nie cierpię, nie mogę patrzeć na ten ryj

lenka9411

Ja tam jestem za Julią - lubię tą aktorkę i wydawała mi się naprawdę dobra w tej roli - babka, która grała w drugiej części bardziej pasowałaby mi do roli jakieś księżniczki - nadętej lub nie xD W grze Julii było coś swojskiego :D

lenka9411

Moim zdaniem Julia lepiej zagrała. :D
Co do Kam to da się przeżyć. :)
W sumie nie można ich porównywać każdy gra jak najlepiej umie. :) (To jest moje zdanie nie musicie się z tym zgadzać :))
Nie powinni być zmieniać głównych bohaterów bo to zmienia cały film. :/

lenka9411

zdecydowanie Kam ładniejsza i lepsza

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones