Winona Ryder

Winona Laura Horowitz

8,3
46 511 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Winona Ryder

Ostatnimi laty ma nieco gorszy okres jeżeli chodzi o dobór filmów, w których występuje, nie mniej
ma już na koncie tak znaczące i tak dobre role, że nie musi już nikomu nic udowadniać. Niektórzy
sądzą że to koniec ogromnego talentu i nieprawdopodobnie zapowiadającej się kariery... hmmm..
nie wydaje mi się. Jeszcze wiele, wiele lat na ekranie przed nią. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby
Winnona poszła w ślady wielkiej M. Streep. A już na pewno na przeszkodzie nie stoi wiek, nic
straconego. Czas zacząć grać role matek, rozwódek, wdów itp. Czasy młodego podlotka już się
skończyły i Winnona dobrze o tym wie. Musi mieć dobrze obsadzoną role, a jeszcze pokaże pełnię
swoich nietuzinkowych umiejętności. Ludzie, talentu nie traci się z dnia na dzień, a jaje warsztat
aktorski jest znakomity, co już niejednokrotnie Nam wszystkim pokazała na ekranie, tak więc
jestem zdania, że jest to aktorka ekstra-klasowa, która na dzień dzisiejszy jest nieco przykurzona i
zapomniana, nie mniej jeszcze zaświeci pełnym blaskiem.

Za jej dotychczasowe, najwspanialsze role i nietuzinkową urodę ode mnie 9/10 i w ulubionych, to
wciąż mocna pierwsza liga!

Swir

Świetna aktorka i przepiękna kobieta!
Bardzo żałuję, że w ostatnich latach grała tak mało i w zdecydowanej większości w słabych filmach...Talent wielki i uroda...
Po świetnych początkach i wielu świetnych rolach w bardzo dobrych filmach przyszedł niestety kryzys.Osobisty, który odbił się tak mocno na karierze zawodowej...Wielka szkoda, ja bardzo żałuję!

użytkownik usunięty
Swir

To była jej najlepsza rola:)
https://www.youtube.com/watch?v=Xqmvi2OGd9k

użytkownik usunięty

Ale bez złośliwości jak patrzę na te jej wywiady to naprawdę jest coś z tą aktorką nie teges. Trochę szkoda bo miała warunki żeby dużo więcej osiągnąć a możliwe że przez sławę lub z innych powodów pomieszało jej się trochę w głowie. I pewnie przez to przestała być obsadzana. Trochę szkoda ale to dowód że ten zawód nie jest dla każdego nawet jak ma się warunki.

Swir

jej wczesne filmy - uwielbiam! też się zastanawiałam, czy to z powodu tego incydentu w sklepie przestała grać tak intensywnie. mało ją widać, a szkoda...

Swir

Piękna, urocza. Czekam na oscarową rolę.

cappot

Zawsze była śliczna:)

Swir

Moim zdaniem to wina czasow a nie jej, dzisiaj juz sztuka znalezc kultowy film

Swir

W Stranger Things wygląda fatalnie, gra aktorska przesadzona z dramatyzmem. Ktoś trafnie określił,że 'szarżowała'. Dla mnie i tak pozostanie androidem :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones