PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=197546}

Power Rangers w Kosmosie

Power Rangers in Space
5,5 500
ocen
5,5 10 1 500
Power Rangers w Kosmosie
powrót do forum serialu Power Rangers w Kosmosie

Do tej serii Power Rangers jest niezłe a reszta to chłam (klony innych rendżersów).

ocenił(a) serial na 8
Gunshine

Święta prawda ziomuś:-)
Ta seria miała raptem jedną wadę: zamiast Zielonego był nagle czarny.Zupelnie jak na początku

ocenił(a) serial na 8
Gunshine

No tak.Czarny to kolor zła a zielony-nadziei

Gunshine

Akurat to kwestia gustów ;)

ocenił(a) serial na 7
Gunshine

I pewnie po In Space nie widziales w calosci zadnego sezonu. :P

Nie no, nie jest az tak zle. Jak dla mnie topka sezonow wyglada tak:
1. RPM (2009)
2. Time Force (2001)
3. In Space (1998)
4. Mighty Morphin (1993-1995)
5. Lightspeed Rescue (2000)

Ogolnie patrzac na fazy to I faza (Era Zordona) miala za rowno swietne jak i slabe sezony, II faza (Era Post-Zordonowa) byla cala dobra, III faza (Era Disneya) to tak srednio ale znalazla sie jedna perelka, a IV faza (Era Neo-Saban) to w calosci porazka, od tego roku ruszy V faza (Era Hasbro) to moze teraz bedzie lepiej.

Jak dla mnie do czasu RPM bylo raz lepiej, a raz gorzej ALE po tym bylo juz tylko zle. Samurai, Megaforce, Dino Charge, Ninja Steel (i te ich wszystkie niby super sezony to jakas porazka). Od czasu Samurai ZADEN ranger nie posiadal zadnej osobowosci, aktorsko jest zle, hisoria to odcinek to samo, zloczyncy sa tylko bo po zeby byc. Juz nie wspominajac jak zrujnowali sezon piratow.

keteek

Ja akurat jeszcze na plus zaliczam ''Power Rangers Mistyczna Moc'', właśnie za historie jednak rozumiem są różne gusta :)

ocenił(a) serial na 7
buterfly

W Mistycznej Mocy podobal mi sie pomysl ale za bardzo probowali wicisnac z Nicka cos czego najzwyczajniej mu brakowalo. I przez to nadmierne skupienie na jego postaci nie starczylo czasu aby dobrze rozbudowac innych. Pewnie gdyby nie jego postac to serial bardziej by mi sie podobal, takze Nicka razem z Troyem i Jaydenem moge smialo zaliczyc to najgorszych "przywodcow" zespolow.

keteek

Cóż oczywiście kwestia gustów mi on jako przywódca odpowiadał natomiast właśnie Jaydena i Troya, uważałem za nadmiernych pozerów przez co mnie irytowali :) - Mi jedynie końcówka w ''Mistycznej Mocy'' nie odpowiadała, gdyż była nawet ja na ten serial nadmiernie kiczowata :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones