PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8692}

Planeta małp

Planet of the Apes
6,0 70 751
ocen
6,0 10 1 70751
4,1 13
ocen krytyków
Planeta małp
powrót do forum filmu Planeta małp

7/10

ocenił(a) film na 6

dobry film, chociaż zdecydowanie gorszy od pierwowzoru; genialna scenografia; świetna reżyseria; dobry klimat; ciekawe zakończenie
Moja ocena: 7/10

ocenił(a) film na 6
Pauleta

Pierwsza wersja "Planety małp" i część kontynuacji to jedne z ulubionych filmów mojego dzieciństwa. Miałem chyba za duże oczekiwania. Film nie jest zły, ale nie może się równać z oryginałem.

Pauleta

Ja żadnej części nie obejrzałem do wczoraj oprócz tej i chyba dla tego ocenie go 9/10, bardzo dobrze film został zrealizowany ,dobra gra aktorów no i charakteryzacja rewelacyjna!
Najlepsza chyba rola Marka Wahlberga z jego dotychczasowych ról.

ocenił(a) film na 6
EHNATON2

MUSISZ obejrzeć pierwowzór - jest genialny i na pewno zmienisz zdanie o tej czesci ...

Pauleta

Zamierzam właśnie obejrzeć te starsze wersje , nie zmienię oceny tego filmu bo bardzo mi się podobał lecz gdy obejrzę choć jedną starszą cześć będę mógł obiektywniejszą ocenę dać starszej części :)

ocenił(a) film na 5
Pauleta

Zgadzam sie z tym co napisales, dobry film jednak to nie to samo co pierwsza Planeta Malp :) jednak wart obejrzenia :>

użytkownik usunięty
Alicja_kosmitka

A książka jaka dopiero jest fajowa :>

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones