PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8692}

Planeta małp

Planet of the Apes
6,0 70 696
ocen
6,0 10 1 70696
4,0 12
ocen krytyków
Planeta małp
powrót do forum filmu Planeta małp

A jednak nie wyszło

ocenił(a) film na 5

Przyznaję się do tego, że jestem fanem Tima Burtona. Być może nie wielkim, ale jego wizje filmowe najczęściej cieszą oczy, a niekiedy też poruszają. Niestety tym razem poczyułem się nienasycony obrazem, który pojawił się w kinie przede mną. Wizualnie film ten jest raczej udanym widowiskiem. Charakteryzatorzy przeszli chyba samych siebie tworząc postacie filmu. Aktorzy tacy jak Tim Roth czy też Helena Bonham Carter sprawili się naprawdę nieżle, a Helenie muszę przyznać, że potrafi być pociągająca nawet jako mieszkanka tytułowj planety. Niestety jednak fabuła nieco się rozłazi, a co do głównego bohatera, to można odnieść wrażenie, że nie należy do najbardziej rozgarniętych, a już na pewno nie jest herosem godnym naśladowania. Nie pomaga tutaj nawet uroda Estelli Warren, która moim zdaniem mogłaby częściej wypełniać kadr.
Z kina wyszedłem z poczuciem nienasycenia, które ścigało mnie jeszcze przez następny dzień.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones