PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8692}

Planeta małp

Planet of the Apes
6,0 70 751
ocen
6,0 10 1 70751
4,1 13
ocen krytyków
Planeta małp
powrót do forum filmu Planeta małp

Z pewnością spotkam się z krytyką ale pisząc szczerze stara wersja planety małp nie przemawiała do mnie tak jak Burtonowska wizja przedstawiona w remake-u. Do tego genialne zakończenie:]. Co prawda Marky Mark nie jest zbyt dobrym aktorem(kompletnie zjebał Maxa Paina) tutaj jeszcze można było go przełknąć.

gen_Zer0

wstyd się przyznać ;) ale popieram twoje zdanie. O ile pierwowzór wg mnie 6/10 to remake 8/10. A najgorsze jest to że nie wiem czemu, głupi scenariusz, drętwy aktor, głupie zakończenie - ale ogólnie ... poprostu bardzo mi sie podobał.

ocenił(a) film na 7
beyabecik

No rzeczywiście można się przyczepić do scenariusza, z pewnością mnie nie zachwycił, sam zamysł filmu jest lekko porównywalny z Avatarem(jeśteśmy tacy słabi, aczkolwiek dobrzy, a oni tacy silni, aczkolwiek źli, ale i tak będziemy walczyć o HONOR! bla bla...) chociaż przyznaje, że Planeta wymiata przy ubogim mentalnie Avatarze.
Jednakże poza scenariuszem nie mam żadnych zastrzeżeń, genialna charakteryzacja, efekty też całkiem całkiem, Tim Roth zagrał fenomenalnie, z początku go nawet nie poznałam, no i nie rozumiem dlaczego wam się zakończenie nie podobało? Właśnie fajny suprajs mamy, o dziwo wszystko nie kończy się tak jak być powinno, czyli z happy endem. A mógł chłopina zostać i z dwoma panienkami sobie spędzać wolny czas. Cóż, życie...

ocenił(a) film na 8
KikaFika

Popieram całkowicie, ocena 6 ileś tam jest dla mnie nie zrozumiała.

ocenił(a) film na 5
gen_Zer0

Wszystkie filmy o "planeie" przypominają mi oropne niedziele z dzieciństwa przed telewizorem .Nie chce wracać do tych obrzydliwych filmów!

ocenił(a) film na 3
gen_Zer0

ja dałbym za film 5/10, ale zakończenie filmu było tak skandalicznie słabe że ostateczna ocena to ledwie 3.

Wladca_Snow

Wiecie co? Stary Fimweb był OK, ten jest do dupy!
A Ari była śliczna! Hej1

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones