PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8692}

Planeta małp

Planet of the Apes
6,0 70 696
ocen
6,0 10 1 70696
4,0 12
ocen krytyków
Planeta małp
powrót do forum filmu Planeta małp

Widziałem w reklamie, że film ma być w jakiejś gazecie, ale nie wiem jakiej. Czy ktoś posiada taką wiedzę?

sokol93

Ten film będzie w kioskach 24.08 z serii Nieziemska kolekcja filmowa.

sokol93

Widziałeś pewnie reklamę 'Science Fiction' - właśnie dzisiaj kupiłam w Epiku tom 2 tej kolekcji/magazynu właśnie z tym filmem :)

ocenił(a) film na 5
sokol93

Witam serdecznie :) Zgadza się, chodzi o drugi tom nieziemskiej kolekcji :) I polecam gorąco, ponieważ nie wiem czy wiecie, ale dostaliśmy wydanie filmu które ukazało się właściwie tylko za granicą! a mianowicie "Definitive Edition" czyli wersja ostateczna, najpełniejsza, bez żadnych cięć, cenzur etc., z polskimi napisami oraz dźwiękiem DTS do wyboru! (czego niestety wydawca na okładce nie napisał)proszę dlatego się nie dziwić że nie ma np. polskiego lektora :] cieszcie się tym iż otrzymaliśmy w zasadzie kolekcjonerskie wydanie które w Polsce jest raczej nie do zdobycia, jedynie możemy popróbować na serwisach aukcyjnych np. allegro. W każdym razie wydanie niebo w gębie :) Oby tak było przy kolejnych filmach z tej serii!

Pozdrawiam serdecznie

ocenił(a) film na 10
rocck

na 2 ścieżce dźwiękowej nie ma w ogóle dźwięku ,macie też tak a na 3 jest sama muzyka, a w 4 komentarz

ocenił(a) film na 8
sokol93

http://www.kolekcjafilmowa.pl/sf/ - tu jest ta cała seria.

ocenił(a) film na 6
CZUBEK_2

Całkiem niezła kolekcja, i bardzo dobre wersję filmów, następny będzie Alien 4.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones