PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8692}

Planeta małp

Planet of the Apes
6,0 70 751
ocen
6,0 10 1 70751
4,1 13
ocen krytyków
Planeta małp
powrót do forum filmu Planeta małp

16 sierpnia (poniedziałek) o 20:00.

Sztuczny_rarytas

Właśnie się zaczyna... Nie miałem jeszcze okazji oglądać tego filmu ale od razu małe zdziwko.
Film Tima Burtona a ocena tylko 6.0 hmm.

Sztuczny_rarytas

Teraz wiem, że nie było powodu aby czekać na emisję filmu.
Typowy średniak jak to zwykle bywa w MEGAHICIE Polsatu.

Rozumiem, że to film Burtona bo facet ma łeb do wymyslania filmów, jednak ten jest najgorszym jaki miałem okazje oglądać.
O ile efekty znośne, historia jak dla mnie to oksymoron - nawet ciekawa wizja jednak spodziewałem się farejwerków po filmie sygnowanym nazwiskiem pana Burtona.
Fakt, małpa przypomina Jacksona.. Wykonanie filmu dość nudnawe. Czyli film na 1 raz.
Dam 6/10 choć ocena trochę naciągana.

ocenił(a) film na 3
Sztuczny_rarytas

Nie ma to jak Polsat. Ponad 2 godziny oglądania filmu, 30 min reklam i tak spierdolić końcówke...

bhebhe

Kurrrr!!!! Ostatnie minuty filmu i bęc nie ma programu bo nad dziurą zwaną Lublinem (gdzie jest nadajnik) burza pewnie ... noż kurcze :///

ocenił(a) film na 3
Lukasz_Artyszuk

tu nie o lublin chodzi tylko o zapyziały polsat, co nie dość, że rozwala cały film reklamami to jeszcze końcówki się nie zobaczy... żenada...

ocenił(a) film na 7
bhebhe

za jakiś czas puszczą znowu pewnie, a że końcówkę "utajnili" będą mieli większą publike... żenada z takimi wpadkami

bhebhe

Za to ostatnia scena była widoczna. Powiem szczerze że się nie spodziewałem takiego zakończenia. Jednak ocena będzie pełna "szóstka" a nie naciągana :)

Kacper_1984

Oglądałam ten film pierwszy raz i szlag mnie trafił, kiedy w kulminacyjnym momencie ekran zwyczajnie zrobił się ciemny!!! I jeszcze do tego te reklamy... Ale zakończenie efektowne, nie ma co mówić :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones